Skip to main content

iC VIRTUAL STUDIO

Animovaná znělka a virtuální studio pro virtuální konferenci americké platformy iConnections vytvářející komunitu investorů.

IDEOVÉ PILÍŘE

Na začátku každého projektu vystavíme tři základní pilíře, které nesou kreativní nápad. Zobrazují vizuální identitu. Podporují kreativní formu vyprávění. Tak jako v geometrii potřebujeme k upevnění roviny alespoň tři body, stejně tak postupujeme i v případě VIZUALIZACE IDEJÍ.

NEW YORK CITY

Průvodním motivem je signifikantní panorama jednoho z největších center investic na světě, město New York. Panoramatický pohled na město jsme zvolili z Diamond District, nedaleko Rockefeller Center.

ORGANICKÝ INTERIER

Místem hlavního dění je virtuální studio s výhledem na New York. Studio je inspirováno klasickou industriální architekturou podkroví a moderním pojetím interiéru kombinující organické prvky.

iC IDENTITA

Podstatnou součástí vývoje konceptu a vizuálního pojetí znělky, designu virtuálního studia bylo otisknutí korporátní identity iConnections. Ať se již jednalo o barevnou škálu nebo o výrazné logo představující portál pro vstup do investičního světa.

Klient

 • iCONNECTIONS

 • SLIDESLIVE

AGENTURA / STUDIO

 • SLIDESLIVE

 • IDEA VISUALIZE

IDEA VISUALIZE

 • Idea making / Creative concept

 • Creative Production

 • Motion Design

Vedoucí tvůrčí tým

 • Jan Brukner
  Creative Director / idea maker / Designer
  IDEA VISUALIZE

Spojení skrze
VIRTUÁLNÍ KONFERENCI

a moderní interiér v New Yorku...

Éra digitalizace, virtualizace a propojení prostřednictvím specializovaných sítí přináší investičním skupinám a inovátorům nové progresivní platformy, jako je iConnections. Pro virtuální konferenci jsme realizovali kompletní design v podobě animované znělky a moderního virtuálního interiéru s výhledem na New York.

INSPIRACE

Město New York je životem tepající metropole. Rozvoj tohoto města pokroku a příležitostí je stále velmi dynamický a to se rozhodně nezaměnitelně otisklo v jeho vertikální architektuře, která dramaticky ovlivňuje pojetí metropolí v dalších částech světa. My jsme se však chtěli posunout ještě více do budoucnosti. Organická architektura prolínající se s původními industriálními lofty, které dobře známe z hollywoodských filmů či ubytování v srdci města byly inspirací pro design virtuálního studia.

KREATIVNÍ KONCEPT

Pohled na město definuje prostor pro široké pole příležitostí a jasně říká jsme v metropoli, centru obchodu a investicí. V centrálním pohledu dominuje ikonická budova Empire State Building se svým osobitým art deco, jehož vertikály ukazují k nebi. Slunce co by nositel aktivity, změny a života dává zrodit logu. Spojující prvek kruhu, který se blíží k divákovi se stává vstupním portálem do dalšího prostoru. Platformy pro komunikaci investičních příležitostí skrze moderní technologie a komunikační nástroje. Interiér virtuálního studia nás přivítá jemnými linkami, které vedou náš pohled k průvodci a přednášejícímu. Virtuální konference může začít.

PRODUKCE

Proces vývoje designu znělky a interiéru provázelo řada kroků a vývojových fází a i slepou uličku, kdy jsme ladili samotné pojetí s ohledem na umístění s globálním či lokálním umístěním platformy. Původní koncept řady stylizovaných obchodních metropolí z celé planety nahradil koncept fotorealistického New Yorku a virtuálního studia, které jsme kompletně realizovali prostřednictví 3D grafiky, animace, matte paintingu a vizuálních efektů. Opět jsme tedy započali kreativní komunikací, koncepcí pokračovali produkcí designu až do finální vizuální podoby “baličku pro konferenci”..

FINÁLNÍ PROVEDENÍ

Naše produkce zahrnovala realizaci znělky, animovaného prostředí a kompletní realizaci virtuálního studia. Spolupracovali jsme úzce se společností SlidesLive, která zajišťovala filmovou produkci s protagonisty v New Yorku i na vzdálených místech a vedli celý projekt virtuální konference a streamování živých či předtočených přenosů.

VIRTUÁLNÍ STUDIO

Z interiéru se otevírá velkorysý výhled na panorama New Yorku s úchvatnými vertikálami. Námi navržený design interiéru je mostem mezi industriálním pojetím a organickou architekturou zahrnující moderní prvky, jako je například zářící lineární osvětlení. Eliptický světlík, který dává volný průchod nápadům a rozletu. Nepřehlédnutelný nábytek, který splývá s prostorem a nevytváří vizuální překážky. Bílá cihlová zeď připomínající průmyslovou minulost místa. Exotické rostliny odkazující na různé části světa, od Asie (zenová zahrada a bambus) po exotické rostliny tropické Ameriky (monstera), Afriky a Oceánie (palmy). Místo, kde je prostor pro přírodu a udržitelnost.

NEW YORK znělka

Úvodní znělka představuje začátek virtuální konference a sděluje, že se jedná o celosvětovou událost, jejíž srdce se nachází v New Yorku. Pro její realizaci jsme zvolili techniky 3D animace, matte painting a vizuální efekty. Kamera se plynule pohybuje vpřed. Pohled na město vymezuje prostor pro široké pole příležitostí a jasně říká, že se nacházíme v metropoli, centru obchodu a investic. Centrálnímu pohledu dominuje ikonická budova Empire State Building s výrazným stylem art deco, jejíž vertikály směřují k nebi. Slunce, co by nositel aktivity, změny a života, dává vzniknout logu. Spojovací prvek kruhu, který se blíží k divákovi, se stává portálem do dalšího prostoru. Platforma pro komunikaci investičních příležitostí prostřednictvím moderních technologií a komunikačních nástrojů. Interiér virtuálního studia nás vítá jemnými liniemi, které vedou náš pohled k průvodci a mluvčímu. Virtuální konference může začít.
IDEA VISUALIZE s.r.o. © / All rights reserved

IDEA
VIZ

IDEAVIZ